Komunikat

O nas
 

Od 2012 roku zajmujemy się bezpośrednim importem oraz detaliczną i hurtową sprzedażą wyłącznie niesolonych, surowych, łuskanych pistacji. Dzięki wąskiej specjalizacji oraz dużej skali działania (jesteśmy ich wiodącym dostawcą w Polsce) oferujemy konkurencyjne ceny. Naszymi klientami są m.in. sklepy ze zdrową żywnością, piekarnie, cukiernie, restauracje oraz firmy cateringowe. Ponadto współpracujemy z polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi, do których dostarczamy pistacje pod ich markami własnymi.

Politykę zapewnienia najwyższej jakości pistacji realizujemy m.in. poprzez stosowanie w produkcji zasad Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP. 

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji on-line jest dla nas priorytetem. Korzystamy z protokołu sieciowego SSL, który skutecznie ochrania (szyfruje) przesyłane przez kupujących dane. Ponadto działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz współpracujemy z renomowanymi dostawcami usług płatności elektronicznych.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby sklep Pistacje.pl był prosty w obsłudze, a terminy dostaw produktów możliwie najkrótsze. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa sugestie, które mogą przyczynić się do polepszenia jakości świadczonych przez nas usług.

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest drogą wysyłkową przez sklep internetowy Pistacje.pl oraz Allegro.pl (link do naszej strony z ocenami i komentarzami na Allegro).

Zapraszamy do zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl